bootstrap theme

Wakacje 2021

02.09.2021

Dzień Matki

26.05.2021

Maj to cudowny miesiąc, w którym obchodzimy nie tylko święto narodowe. Następnym bardzo ważnym dniem dla każdego dziecka jest Dzień Matki. Z tej okazji nasi podopieczni z zaangażowaniem tworzyli podarunki, którymi 26 maja obdarowali swoje mamy. Wzruszeń nie było końca. Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia, by to, o czym marzycie, się spełniło.

"Co u ciebie?" - pomoc psychologiczna

26.03.2021

"W dobie pandemii oprócz wsparcia merytorycznego ważne jest również wsparcie psychologiczne. Od grudnia działa gdyński telefon zaufania dla dzieci i młodzieży „Co u ciebie?”. Pomoc można uzyskać od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 585 00 88 85. Dyżury pełnią tam fachowcy, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą. Wśród nich znajdują się również psychoterapeuci gdyńskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. ...Specjalna strona internetowa www.coucb.pl działa od marca. Można komunikować się tam ze specjalistami na czacie. Pomocy udzielają tam młodzi ludzie, którzy ukończyli lub kończą studia psychologiczne. Wsparcie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00." więcej informacji na str internetowej: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/gdynia-wspiera-uczniow-i-nauczycieli-w-czasie-pandemii,555837


Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

25.03.2021

W SPOT Familia od kilku dni trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Powstały piękne dekoracje i ozdoby, a także upominki dla naszych sponsorów. Czeka nas również sadzenie rzeżuchy.

Ferie zimowe

13.01.2021

Czas ferii dobiega końca. Niestety nie było nam dane spędzić je tak jak zawsze - w miejscach, które lubimy. Pandemia jednak nie do końca nas powstrzymała. Aktywność na świeżym powietrzu dodała nam nowych sił do zbliżającej się wielkimi krokami szkoły 😊

Warsztaty kreatywne

12.01.2021

Dnia 11 stycznia 2021r. w Spot Familia odbyły się warsztaty kreatywne. Podopieczni wykonywali skrzynię skarbów. Najpierw należało odpowiednio złożyć grubą tekturę, a następnie gotową skrzynię pomalować i ozdobić wykorzystując masę przygotowanych przez p. Ewę drobiazgów. Spotkanie zakończyło się wypełnieniem skrzyni zdobytymi skarbami-smakołykami.